Krasne 830A, 36-007 Krasne

Przemienniki częstotliwości SANYU – seria SY8000 oraz SY6600

Przemienniki częstotliwości SANYU – seria SY8000 oraz SY6600

Przemienniki częstotliwości firmy SANYU znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu – w przemyśle maszynowym, wydobywczym, metalurgicznym, chemicznym, ale przede wszystkim w branży klimatyzacji i wentylacji (HVAC).

Dużą popularność firmie SANYU przyniosło zastosowanie falowników przez nią produkowanych w obiektach związanych z organizacja Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. Ponadto firma SANYU kładzie duży naciska na rozwój swoich produktów, ich innowacyjność i niezawodność, dzięki czemu wybierając urządzenia tej firmy stajemy się posiadaczami przemienników najwyższej jakości oferowanych w świecie napędów.

Flagowym produktem firmy są przemienniki serii SY8000 oferujące skalarny i wektorowy tryb sterowania, co jest rzadkością wśród konkurencyjnych produktów tej klasy. Przemienniki te cechuje ponadto stabilny moment obciążenia, cicha praca oraz ich wielofunkcyjność. Z innych zalet falowników SY8000 nie można pominąć również ich dużej dynamiki, szybkiego dopasowania momentu do obciążenia, stabilnej pracy czy wysokiej sprawności.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego falowniki SANYU serii SY8000 oferują przyjazne menu z możliwością zabezpieczenia hasłem, możliwość monitorowania prędkości, regulator PID, wbudowany port RS485 oraz funkcję monitorowania błędów.

W ofercie firmy poza serią SY8000 możemy znaleźć również falowniki serii SY6600, które są przedstawicielami nowej generacji, ekonomicznych przemienników częstotliwości – charakteryzuje je unikalna metoda sterowania napędów pozwalająca im osiągnąć zadane parametry oraz adaptować się do zmiennych warunków pracy. W falownikach tych zastosowana została technologia skalarnego sterowania napędami.

Z pośród oferowanych przez te urządzenia funkcji można wyróżnić:

  • wbudowany regulator PID,
  • funkcje prostego sterownika PLC,
  • komunikacja MODBUS poprzez port RS485,
  • moduł hamujący oraz wejście licznikowe,

    sanyu SY8000, sanyu SY6600

    Falowniki SANYU serii SY6600 oraz SY8000

Przemienniki SY6600 produkowane są o mocach od 0,37 do 2,2kW i w szczególności polecane są do układów klimatyzacji i wentylacji.