Krasne 830A, 36-007 Krasne

Gotowe zestawy fotowoltaiczne z falownikiem Sanyu. Instalacja fotowoltaiczna Off Grid

Gotowe zestawy fotowoltaiczne z falownikiem Sanyu. Instalacja fotowoltaiczna Off Grid

Niezależność fotowoltaiczna – zalety instalacji Off Grid

Najprostszym sposobem na niezależność energetyczną jest założenie instalacji fotowoltaicznej typu off grid. Instalacja off grid nie wymaga zgłoszenia do zakładu sieci energetycznej. Zgromadzoną energię magazynuje w akumulatorach. Która wykorzystywana jest na bieżąco po zachodzie słońca.

Zestawy fotowoltaiczne Off-Grid

Gotowe zestawy fotowoltaiczne składają się z inwertera, paneli, przewodów ze złączami, a w niektórych wersjach również akumulatorów.


Hybrydowe inwertery solarne Sanyu SPV18 VPM to urządzenia dedykowane do pracy w warunkach domowych. Nowoczesny falownik posiadający wiele zaawansowanych opcji, w tym pełen zakres funkcji zabezpieczających, a także funkcję „zimnego startu”.

Do zestawu w zależności od mocy inwertera, dobrana jest odpowiednia ilość paneli fotowoltaicznych. Zapewniając prace na najwyższej i bezpiecznej dla inwertera wydajności. Polikrystaliczne panele słoneczne o wysokiej sprawności energetycznej, z powłoką Anti-Dust zapobiegającą osiadaniu brudu. 

Aktualne zmiany przepisów instalacji fotowoltaicznych znajdziesz tutaj – http://www.fotowoltaika24.info.pl/fotowoltaika-zmiany-od-2022/.